Oferta dla firm

Szanowni Państwo,

Statystyki mówią, że prawie połowa Polaków posiada w domu zwierzęta. Z raportu TNS Polska “Zwierzęta w polskich domach” wynika, że 88 proc. spośród nich posiada psy, a 44 proc. – również koty. Co więcej, aż 87 proc. Polaków twierdzi, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Proponujemy, aby spojrzeli Państwo na swój personel pracowniczy również pod tym kątem.

  • NOWOŚĆ DLA PRACOWNIKA

W świetle powyższych danych jest rzeczą pewną, iż posiadacze czworonogów znajdują się również w gronie zatrudnianych przez Państwa osób. Bazując na statystykach można założyć, że to prawie połowa spośród pracujących. Wykupując pakiet usług weterynaryjnych „Psiecurity”, oferują im Państwo innowacyjny i atrakcyjny benefit, który można z powodzeniem wykorzystać jako dodatkowy atut również przy tworzeniu nowych ofert pracy.

  • DLA DOBRA ZWIERZĄT

Przedsiębiorcy to szczególna grupa społeczna, decydująca o kształcie wielu dziedzin naszego życia. Możliwość wykupienia przez Państwa pakietu usług weterynaryjnych dla pupili pracowników oznaczać będzie także eliminację istotnej bariery finansowej ograniczającej dotąd – czy wręcz uniemożliwiającej licznemu gronu chętnych – podjęcie decyzji o adopcji bezdomnego czworonoga. Mając w perspektywie możliwość skorzystania z finansowanego przez pracodawcę pakietu „Psiecurity”, z pewnością również część Państwa pracowników zdecyduje się na taką adopcję.

  • LEPSZY PRACODAWCA

Znając emocjonalny stosunek Polaków do swoich czworonogów mogą Państwo być pewni ocieplenia własnego wizerunku w oczach pracowników. Zaskarbiając sobie ich sympatię, jednocześnie wyróżnicie się ten w sposób na tle innych pracodawców. Oferta „Psiecurity” odpowiada również na aktualną potrzebę rynku pracy, na którym to pracodawca ma dziś większy problem z doborem personelu, potencjalni pracownicy zaś mogą wybierać spośród wielu ofert.

  • FIRMA PŁACI MNIEJ

Cena pakietu weterynaryjnego „Psiecurity” jest niewielka, nie obciąży Państwa budżetu żadnymi ukrytymi kosztami. Sposób rozliczenia usługi weterynaryjnej jest również bardzo wygodny. Naszym Klientom korporacyjnym oferujemy dodatkowo preferencyjne warunki współpracy, które uczynią naszą ofertę jeszcze atrakcyjniejszą.

Zapraszamy do współpracy!

Zachęcamy do zapytania o szczegóły oferty korzystając z formularza kontaktowego:

TRWAJĄ PRACĘ MODERNIZACYJNE. PROSIMY JESZCZE NIE KUPOWAĆ PAKIETÓW ! Zamknij