O nas

Szanowni Państwo,

Każdy troskliwy właściciel zwierzęcia domowego wie doskonale, że posiadanie w domu psa wiąże się nie tylko z przyjemnościami, jakie niesie obcowanie z tym najlepszym ponoć przyjacielem człowieka, ale również licznymi obowiązkami.

Bo przecież,  zwierzęta – podobnie jak ludzie – również chorują, starzeją się, cierpią. Dlatego bycie dobrym opiekunem wiernego nam czworonoga to duża odpowiedzialność, a co się z tym wiąże – także niemały wydatek.

Będąc sami właścicielami czworonogów zdajemy sobie sprawę, jakim stresem dla każdego domownika jest ich choroba – nie tylko zresztą psów, ale również kotów lub innych zwierząt domowych – i jak kosztowne bywa ich leczenie weterynaryjne. Właśnie na wypadek tych trudnych, a nieuniknionych przecież sytuacji pragniemy podać Państwu pomocną dłoń.
A Waszym czworonogom – łapę…

Oto podstawowe zasady i wartości, jakimi kierujemy się w naszej ofercie pakietów weterynaryjnych „Psiecurity”

  • Misja:

Podniesienie jakości życia zwierząt domowych – dzięki ułatwieniu dostępu do usług weterynaryjnych poprzez eliminację bariery finansowej.

  • Wizja:

Każde zwierzę ma niczym nie skrępowany dostęp do opieki weterynaryjnej.

  • Zasady:

W tworzeniu oferty pakietów weterynaryjnych kierujemy się dwoma zasadami, zaczerpniętymi z rynku ubezpieczeniowego:

  • Zasada powszechności ubezpieczenia.
  • Zasada realności ubezpieczenia.
  • Wartości:

Uczciwość – w naszej działalności stosujemy wyłącznie uczciwe zasady prowadzenia biznesu – zgodne z prawem i obowiązującymi normami społecznymi oraz powszechnie rozumianym poczuciem przyzwoitości. Znamy przecież realia rynku pakietów medycznych oferowanych ludziom – nierzadko bywa, że w tym najtrudniejszym momencie ubezpieczyciel robi wszystko, aby należnej kwoty nie wypłacić, często robi to dopiero po stoczonych przez ubezpieczonego bataliach sądowych. My wprowadzamy nową jakość – od chwili zakupu do momentu świadczenia usługi weterynaryjnej chcemy powstępować uczciwie.

Dostępność – stworzyliśmy ofertę dopasowaną do potrzeb wszystkich psów (a wkrótce także kotów), nie wykluczając przy tym właścicieli zwierząt z mniejszych miejscowości

Jakość – zdajemy sobie sprawę, że bez kontroli nad jakością usług weterynaryjnych nie będziemy w stanie zrealizować naszej misji w sposób, jaki sobie założyliśmy. Dlatego też przykładamy dużą uwagę do jakości usług weterynaryjnych, które oferujemy dla Państwa pupili.

Zespół

Kostek

Kostek

8 years experience
Orinoko

Orinoko

7 years experience
Grzegorz

Grzegorz

5 years experience

Partnerzy

Zaufali nam

Mówią o nas

TRWAJĄ PRACĘ MODERNIZACYJNE. PROSIMY JESZCZE NIE KUPOWAĆ PAKIETÓW ! Zamknij