Oferta dla lekarzy weterynarii

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do udziału w innowacyjnym na polskim rynku projekcie „Psiecurity”. Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca zaowocuje w przyszłości wymiernymi, odczuwanymi przez Państwa korzyściami. Jej formuła sprawdza się bowiem doskonale od wielu lat w branży usług medycznych dla ludzi.

Zapraszamy do współpracy

  • ELIMINACJA BARIERY FINANSOWEJ

Niezależnie od tego, czy prowadzą Państwo swoje gabinety samodzielnie, czy też zatrudniają większą liczbę lekarzy, dzięki przystąpieniu do „Psiecurity” możecie liczyć na pozyskanie nowych klientów. Istotą naszego projektu jest bowiem eliminacja bariery finansowej ograniczającej dotąd – czy wręcz uniemożliwiającej – licznemu gronu potencjalnych usługobiorców dostęp do świadczeń weterynaryjnych.

  • NASZ MARKETING, TWOJA PRACA

Jednocześnie mogą Państwo liczyć na nasze aktywne wsparcie w pozyskiwaniu nowej klienteli, wyręczające tym samym lekarza z konieczności równoczesnego bycia zarówno marketingowcem jak i księgowym. Zapewnia to każdemu współpracującemu z nami lekarzowi większą możliwość skupienia się na zasadniczej pracy, czyli świadczeniu usług weterynaryjnych.

  • WYŻSZE DOCHODY

Rozwianie obaw tej grupy o poniesienie jednorazowych wysokich kosztów leczenia zachęci ją do korzystania ze świadczonych przez Państwa usług. W efekcie zaś pozwoli na osiąganie stałych, wyższych dochodów.

  • DOSKONALIMY TWÓJ WIZERUNEK

W naszym panelu weterynarza można zamówić profesjonalną stronę internetową czy też prowadzenie profilu Państwa kliniki na Facebook-u. Organizujemy także sesje zdjęciowe przychodni oraz ich pracowników. Stałe doskonalenie Państwa wizerunku, przełoży się bez wątpienia na pozyskanie nowych klientów.

  • PRZEWAGA NAD KONKURENCJĄ

Pragniemy również zwrócić uwagę na inną korzyść, wynikającą z przystąpienia do naszego projektu. Honorowanie „Psiecurity” pozwala bowiem uzyskać przewagę nad konkurencją – poszukując tańszej usługi, wielu klientów zdecyduje się bez wątpienia na wybór tego lekarza, u którego można skorzystać z pakietu weterynaryjnego, w którym koszty leczenia rozłożone są na przystępne cenowo raty. To Was wyróżni na tle innych przychodni!

  • BEZ BIUROKRACJI

Obsługa pakietu „Psiecurity” nie generuje żadnych dodatkowych czynności, nie mnoży biurokracji. Przy obsłudze klienta z takim pakietem sprawdzają Państwo jedynie, czy pakiet jest aktywny i jakie usługi są nim objęte. Następnie, wystawiony po takiej usłudze rachunek nie jest wręczany klientowi lecz wysyłany do nas przy pomocy przyjaznego formularza online.

Pieniądze za wykonaną usługę przekazujemy na Państwa konto.

Zapraszamy do współpracy!

UWAGAPRZYSTĄPIENIE DO „PSIECURITY” NIE POCIĄGA ZA SOBĄ ŻADNYCH OPŁAT!

TRWAJĄ PRACĘ MODERNIZACYJNE. PROSIMY JESZCZE NIE KUPOWAĆ PAKIETÓW ! Zamknij